Obserwatorzy

wtorek, 24 września 2013

Makijaż Sleek I-Divine Glory

Kilka postów niżej pisałam swoje wrażenia odnośnie palety Sleek I-Divine Glory :)
Dziś chciałabym pokazać moje pierwsze makijaże tą paletą. Zaznaczam od razu, że jestem początkująca ''w te klocki'', więc proszę o ewentualne porady, krytyka oczywiście jest również mile widziana, aczkolwiek proszę o wyrozumiałość :) Z każdym kolejnym dniem jest coraz lepiej i doskonalej, a to chyba jest najważniejsze.


Hammersmith and City i perłowa czerń :)Ten make-up wykonałam na koleżance. Był to makijaż w stylu reagge. Niestety jakość zdjęcia nie jest najlepsza.


                            Kolejny wykonałam pod swój szaro-niebieski ubiór.

 


Imprezowy szaro-różowy (tutaj dodałam jeszcze różowego cienia z palety 'no name' )
Brązik też jest w modzie, więc i make-up w tym kolorze :)Zauważalny, ale dosyć stonowany :)
Jak widać naprawdę stawiam pierwsze kroki, ale najważniejsze, że chcę się doskonalić w tym, co robię i wierzę, że nadejdzie kiedyś taki dzień, kiedy ze pełną satysfakcją będę mogła powiedzieć, że makijaż jest perfekcyjny.
W końcu trening czyni mistrza ;-)

3 komentarze:

  1. I to są Twoje początki? Jeśli tak to masz duże szanse, żeby rozwijać to co robisz. Te makijaże są naprawde super! A kreska eyelinerem.... -perfekt!

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczne ! Szczególnie makijaż koleżanki :)

    OdpowiedzUsuń

Pozostaw ślad po sobie :) Będzie mi niezmiernie miło. Mile widziane linki do Waszych blogów. Chętnie przeglądam Wasze blogi. Dziękuję za obecność na mojej stronce. Pozdrawiam :)